Úvod Projekty Rekonstrukce knihovny
Czech Dutch English French German Italian Polish Russian Slovak Spanish

Rekonstrukce č.p. 473

DPS Svoboda nad Úpou - pořízení automobilu

SOVK

Svazek obcí Východní Krkonoše usiluje o zlepšení informovanosti obcí, koordinuje jejich společnou činnost a podporuje propagaci této turisticky atraktivní oblasti.

 

www.krkonose.eu

krkonose

Web PK

pkweb

Rekonstrukce knihovny
Projekt ukončen PDF Tisk Email
Pondělí, 19 Říjen 2009 17:09

Projekt rekonstrukce knihovny byl ukončen koncem srpna 2009 a od září mohou čtenáři využívat nové prostory knihovny včetně všech služeb, které knihovna nabízí. Více infor,ací o knihovně naleznete v sekci Organizační složky města pod Městskou knihovnou.

 
Rekonstrukce knihovny PDF Tisk Email
Úterý, 04 Srpen 2009 19:24

Pokud máte cestu kolem radnice, můžete oknem nahlédnout do prostor městské knihovny, ve které firma KT stav s.r.o. dokončuje rekonstrukci těchto prostor. Čtenáři se mohou těšit na naprosto novou tvář knihovny s novým nábytkem, s novým uspořádáním prostor, které budou rozšířeny pro veřejnost i o zadní část, která původně sloužila jako sklad. V zadní části vznikne i malá „pidičítárna“, která dosud v knihovně chyběla. Vznikne zde koutek pro pořádání besed se čtenáři, návštěvníkům knihovny bude sloužit i nově zrekonstruované sociální zázemí. Jak vypadala knihovna před a jak se mění její podoba, můžete posoudit na fotografiích. Na konečnou podobu knihovny se však rozhodně přijďte podívat, koncem srpna, nejpozději začátkem září. O znovuotevření knihovny budeme informovat na webu, na úřední desce či na oknech knihovny. Už teď se na vás těší naše milá paní knihovnice paní Pavla Tůmová.

Celý článek...