Úvod Přijatá usnesení Vlády ČR ze dne 23.3.2020
Czech Dutch English French German Italian Polish Russian Slovak Spanish

EU

MMR

Povodňový plán

povodnovy_plan

Pronájem sportovní haly s horolezeckou stěnou

sportovni_hala

Virtuální prohlídka

virtualni_prohlidka_leto

Virtuální prohlídka

virt_prohl

facebook

Svoboda nad Úpou na FB

Svoboda fórum

sf

KRNAP

krnap

SOVK

Svazek obcí Východní Krkonoše usiluje o zlepšení informovanosti obcí, koordinuje jejich společnou činnost a podporuje propagaci této turisticky atraktivní oblasti.

 

www.krkonose.eu

krkonose

Web PK

pkweb

www.freiheit.cz

freiheit

Přijatá usnesení Vlády ČR ze dne 23.3.2020 PDF Tisk Email
Úterý, 24 Březen 2020 08:35

Přijatá usnesení Vlády ČR ze dne 23.3.2020

V příloze je k dispozici celá částka 45 o přijatých usneseních Vlády ČR ze dne 23.3.2020 (ze Sbírky zákonů zde https://aplikace.mvcr.cz/sbirka-zakonu/ ) a vybraná mimořádná opatření Ministerstva zdravotnictví (všechny jsou dostupné na http://www.mzcr.cz/obsah/aktualni-mimoradna-opatreni-a-rozhodnuti-ke-covid-19_4135_1.html )

Mimo jiné se se prodlužuje omezení volného pohybu osob (až na výjimky) do 1.dubna do 6:00 hodin.

Dále Vláda ČR přistoupila k další úpravě vyhrazené doby pro nákupy seniorů a držitelů průkazů ZTP/P starších 50 let a jejich nezbytného doprovodu. Od středy 25. března se zákaz vstupu jiných osob do prodejen posouvá na dobu od 8.00 do 10.00 hodin, přičemž nově bude platit jen pro maloobchodní prodejny potravin, hygienického zboží, kosmetiky a jiného drogistického zboží s prodejní plochou větší než 500 m2. V menších prodejnách tohoto sortimentu mají prodejci nařízeno, aby seniory a hendikepované osoby při prodeji upřednostnili. Více informací v přílohách