Úvod Svoboda nad Úpou získala druhé místo
Czech Dutch English French German Italian Polish Russian Slovak Spanish

Povodňový plán

povodnovy_plan

Pronájem sportovní haly s horolezeckou stěnou

sportovni_hala

Virtuální prohlídka

virtualni_prohlidka_leto

Virtuální prohlídka

virt_prohl

facebook

Svoboda nad Úpou na FB

Svoboda fórum

sf

KRNAP

krnap

SOVK

Svazek obcí Východní Krkonoše usiluje o zlepšení informovanosti obcí, koordinuje jejich společnou činnost a podporuje propagaci této turisticky atraktivní oblasti.

 

www.krkonose.eu

krkonose

Web PK

pkweb

www.freiheit.cz

freiheit

Svoboda nad Úpou získala druhé místo PDF Tisk Email
Pondělí, 03 Červen 2019 06:10

A v čem? No přeci v soutěži "Čistá obec" za rok 2018.

Třináctý ročník soutěže obcí Královéhradeckého kraje v třídění odpadů potvrdil trend posledních let. Tituly „Čistá obec“ si ze slavnostního vyhlašování výsledků v krajské metropoli odvážejí především obce a města z Krkonoš a Orlických hor. V kategorii obec nad 2000 obyvatel získalo naše město druhé místo (na prvním místě se umístila Nová Paka, třetí bylo Týniště nad Orlicí). Celý článek je přílohou. Se ziskem druhého místa souvisí i finanční odměna ve výši 50.000,-Kč, která bude použita pro další zlepšení odpadového systému v naší obci.