Úvod 1. místo pro naše město
Czech Dutch English French German Italian Polish Russian Slovak Spanish

Pronájem sportovní haly s horolezeckou stěnou

sportovni_hala

facebook

Svoboda nad Úpou na FB

Virtuální prohlídka

virt_prohl

Svoboda fórum

sf

KRNAP

krnap

SOVK

Svazek obcí Východní Krkonoše usiluje o zlepšení informovanosti obcí, koordinuje jejich společnou činnost a podporuje propagaci této turisticky atraktivní oblasti.

 

www.krkonose.eu

krkonose

Web PK

pkweb

1. místo pro naše město PDF Tisk Email
Středa, 31 Květen 2017 08:05
Naše město získalo první místo v soutěži "Čistá obec" za rok 2016 v Královéhradeckém kraji a s ním spojenou finanční odměnu ve výši 100.000,-Kč. Po loňském druhém místu se nám v tomto ročníku podařilo zvítězit, a to v kategorii nad 2000 obyvatel. Soutěž pořádá Královéhradecký kraj a společnost EKO-KOM a.s., a hodnotí se více kriterií (počet vytříděného odpadu na jednoho obyvatelel, počet kontejnerů, výtěžnost třídění atd.). Toto ocenění by naše město samozřejmě nemohlo získat bez aktivního přístupu většiny našich obyvatel k problematice třídění odpadů, za což jim patří velký dík a uznání. Finanční odměna bude použita na další zlepšování prostředí našeho města a provozu našeho odpadového systému. Tisková zpráva z celé akce je na odkazu zde.
Přílohy:
Stáhnout tento soubor (ocenění-1.jpg)ocenění-1.jpg[ ]233 Kb31.5.2017 08:25
Stáhnout tento soubor (ocenění šek-1.jpg)ocenění šek-1.jpg[ ]269 Kb31.5.2017 08:25